ALIGN, 10 MİLYONUNCU INVISALIGN TEDAVİSİNİ KUTLUYOR

Align Technology'nin dünya çapındaki 10 milyonuncu Invisalign hastası, São Paulo, Brezilya'dan Gabriela Silva, São Paulo'da Clinica Pedroso'da çalışan ortodonti uzmanı Dr. Eunice Blind ile tedaviye başladı.

ALIGN, 10 MİLYONUNCU INVISALIGN TEDAVİSİNİ KUTLUYOR
02 Haziran 2021 Çarşamba 12:27

banner1118

Align Technology, Inc. (Nasdaq: ALGN) dünyanın en gelişmiş şeffaf plak sistemi olan Invisalign sistemi ile tedavisine başlanan hasta sayısının 10 milyonu geride bıraktığını duyurdu.* Diş çapraşıklıklarının düzeltilmesinde en gelişmiş şeffaf plak tedavisini sunan Invisalign sisteminden yararlanan hastaların 2,6 milyonunu genç hastalar oluşturuyor. Bu, önemli kilometretaşı Align Technology'nin yanı sıra Invisalign şeffaf plak sistemi ile diş çapraşıklıkları tedavi edilen milyonlarca hasta ve Invisalign eğitimi almış dünya çapındaki ortodonti uzmanları ve diş hekimleri için de önemli bir dönüm noktası olarak görülüyor.  
 
10 milyonuncu Invisalign tedavisi üzerine açıklamalarda bulunan bulunan Align Technology CEO'su Joe Hogan şunları söyledi: “Invisalign tedavisi gören hasta sayısının bir milyona ulaşması 10 yıl sürmüştü. Bu açıdan bakıldığında dünya çapında bu tedaviye erişen insan sayısının artış hızı dikkat çekici. Halihazırda altı aydan kısa bir sürede bir milyon yeni hasta Invisalign sisteminden yararlanarak tedavi oluyor. Doktorlarımıza, onların hastalarına ve bu dönüm noktasına ulaşmamıza yardımcı olan dünya çapındaki 20.000 çalışanımıza minnettarız. 10 milyonuncu Invisalign dönüm noktamız karşılığında, vizyonları bizimkiyle yakından bağlantılı olan kuruluşları desteklemek için Align Vakfı bağışçı fonuna gülümsemeleri dönüştürmek ve hayatları değiştirmek, gençleri desteklemek ve eğitmek, öğrenim kurumları ve vakıflar ile ortaklıklar aracılığıyla doktorlarımızı güçlendirmek için 10 Milyon USD bağışta bulunduk. Aynı zamanda, Invisalign hastalarının gözünden Invisalign tedavisinin dönüştürücü gücüne odaklanan “10 Milyon Gülümseme. 10 Milyon Teşekkür'' adlı bir kampanyayı da başlatıyoruz. Bu, bizim size teşekkür etme ve başkalarına da #10MInvisalignSmiles kullanarak gülümsemelerini dünyayla paylaşmalarına ilham verme yolumuzdur.''
 
#10MInvisalignSmiles kampanyasına katılmak için bu etiketi kullanılarak bir selfie çekimi, hikaye veya video paylaşılabiliyor.
 
10 milyonuncu Invisalign hastası olan Gabriela Silva ise şu açıklamayı yaptı: “10 milyonuncu Invisalign hastası olmaktan onur duyuyorum ve Invisalign şeffaf plakları ile gülümsememi güzelleştireceğim için çok heyecanlıyım. İşimin bir parçası olarak, her zaman insanların önündeyim ve gülümsemem ve iletişim yeteneğim benim için çok önemlidir. Farklı seçenekleri araştırdıktan sonra, Invisalign tedavisini seçtim çünkü bu yöntem görünüşüme ya da konuşma şeklime en az şekilde etki ederek daha iyi bir gülümsemeye sahip olmamı sağlıyor. Dr. Blind ile şu ana kadar yaşadığım deneyim inanılmazdı ve kendisinin her adımda yanımda olacağını biliyorum. Dr. Blind, hastaları rahatlatan deneyimli bir ekibe ve yüksek teknolojili bir kliniğe sahip. iTero ağız içi tarayıcısını kullanarak, Invisalign görüntülerinin öncesini ve sonrasını bana gösterebilmesinden etkilendim çünkü bu durum, tedaviden sonra gülüşümün nasıl olacağını görselleştirme konusunda bana yardımcı oldu. Sadece sekiz ay içinde, günlük rutinimi bozmadan özgüvenimi artıracak yepyeni bir gülümseme elde edeceğime inanamıyorum. Eşim bile zaman zaman şeffaf plaklarımı takıp takmadığımı soruyor. Beni çok iyi tanıyan ve her gün gören birinden bunu duymak gerçekten komik!"
 
Dr. Eunice Blind, "Hastam Gabriela Silva'nın 10 milyonuncu Invisalign hastası olduğunu öğrenmenin mutluluğunu yaşadım" dedi ve ekledi: "Invisalign tedavisi tamamen bir devrim niteliğindedir ve sonuçları tahmin edebilme ve tedavi başlamadan önce hastalarla görsel olarak paylaşabilme onları gerçekten heyecanlandırmaktadır. Hastalar, kendilerinin simülasyonunu ve Invisalign şeffaf plakları ile nelerin başarılabileceğini gördüklerinde, kendilerini tedaviye verme konusunda daha da motive oluyorlar. Halbuki bu, geleneksel ortodonti ile mümkün olmayan bir durum. Son altı yılı boyunca Brezilya'nın São Paulo kentinde hekimlik yapan bir ortodontist olarak, Invisalign sistemi ve iTero ağız içi tarayıcısı gibi dijital teknolojilerin ortodontide nasıl devrim yaptığını ilk elden biliyorum. Bu teknolojiler, kliniğimizi tamamen değiştirdi ve bizi tek kalemde dijital diş hekimliği akışına götürdü.”
 
Align Vakfı'na yapılan 10 Milyon USD katkıya ek olarak, Align, temel sosyal imkanlardan yoksun topluluklarda diş ve tıbbi bakıma erişim yoluyla daha iyi sağlık ve refah misyonuna sponsor olarak daha fazla gülümseme sağlama amacıyla Brezilyalı STK Por 1 Sorriso (“1 Gülücük için”) ile işbirliğine gitti. Por 1 Sorriso, sponsorluğun bir parçası olarak 29 Mayıs'ta São Paulo'da evsiz kimselere ve yerel topluluğa diş ve tıbbi yardım etkinliği ile başlayarak, bir yıl boyunca doktorların yer aldığı etkinlikler düzenleyecek.

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.