Türkiye Âile Birliği: “30 Haziran Âile Günü” İlan Edildi! "2022 ÂİLE Yılı" olmalı.

Türkiye Âile Birliği: “30 Haziran Âile Günü” İlan Edildi! "2022 ÂİLE Yılı" olmalı.

Türkiye Âile Birliği: “30 Haziran Âile Günü” İlan Edildi! "2022 ÂİLE Yılı" olmalı.
01 Temmuz 2021 Perşembe 09:12

banner1107

Türkiye Âile Birliği: “30 Haziran Âile Günü” İlan Edildi! "2022 ÂİLE Yılı" olmalı.
ÂİLE MECLİSİ: FEMİNİZME, TOPLUMSAL CİNSİYET’E “ONE MİNUTE”

Türkiye Aile Meclisi sözcüsü Adem Çevik, Cumhurbaşkanlığı tarafından  İstanbul sözleşmesi'nden çekildiğimiz tarihe denk düşen 30 Haziran'ın “Aile Günü” ilan edilmesinden dolayı bir basın açıklaması yaparak, “Bu kadar Feminizme, LGBT’ye, toplumsal cinsiyet lobisine karşı yeni bir ‘One minute’dir” dedi.

İstanbul sözleşmesinden geri çekilme kararına karşı CHP’nin Danıştay’a yaptığı başvurunun reddedilmesinin ardından bir açıklama yapan Çevik, bu karardan sonra bir geri dönüş sözkonusu değil, ancak bu süreç bugünden yarına bitmeyecek. Çünkü Sözleşme ile ilgili yol haritasını bilmiyoruz ve sözleşme kapsamında oluşturulan birimler, başlatılan çalışmaların devam edip-etmediğini bilmiyoruz. Bu sözleşmeye dayalı çıkartılan yasa uygulamar da ıslah edilmeli. Bu sözleşme kapsamında merkezi hükümet, yerel yönetim, Üniversite ve STK’ların aldıkları desteklere dayalı çalışmalar da devam ediyor. Yasaya dayalı çıkartılan yönetmelikler, genelgeler, tamimler var. Bütün bunların ıslahı gerekiyor.

CEDAW, LANZAROTE, TRANSHUMANİZM

Çevik Konuyla ilgili olarak daha sonra şöyle dedi: 30 Haziran'ın ÂİLE Günü ilan edilmesini destekliyoruz 2022 yılının Âile yılı olmasını bekliyoruz. Bu vesile ile ana okulundan başlayarak üniversite dahil tüm okullara “aile”konusunun ders konusu yapılmasını taleb ediyoruz.
Daha önce acil bir şekilde kanayan yaraların sarılması gerek. Genç evlilik, süresiz nafaka, kadının sözünün delil sayılması, ailede tahkim ve arabuluculuğun yasaklanması gibi konuların yeniden ele alınması gerekmektedir. Bu çerçevede, Toplumsal cinsiyet adaleti veya toplumsal cinsiyet eşitliği Fitnesinin kaldırılmalı, GRAVIO’dan çekildiğimiz ilan edilmeli, Nufus cüzdanı ve pasaportlarımızdaki biyolojik cinsiyeti reddeden “Gender” maddesinin kaldırılmasını talep ediyoruz. 6284 ıslah edilmeli şiddeti besleyen velayet istismarı çocuk haczi ve süresiz nafaka Zulmü sadece aileyi dağıtmakla kalmıyor, aileler arası husumete yol açıyor, sadece evli kadın-erkek değil, çocuklar ve akrabalar da bu işten zarar görüyor.
Ailnin ihya ve inşası için şiddeti besleyen içki, kumar, faiz, tefecilik, zina, fuhuş, teşhircilik, müstehcenlik, yasaklanmalı evlilik seferberliği ilan edilmeli, genç annelik, genç babalık teşvik edilmelidir.
Bugün cinsel yönelim, deneyim ve tercih kapsamında, bizde fuhuş serbest, hatta pozitif ayırımcılığa tabi bir özgürlük konusu ama öte yandan genç evlilik yasak. Bu süreci tersine döndürmek için yeni evlenenlere ve evliliklerini meşru zeminde sürdürme teşvik ve muafiyetler sağlanmalıdır.
İstanbul sözleşmesi aynı özelliklere sahip CEDAW ve cinsel istismarı yasallastiran Lanzarote Sözleşmesi’nden geri çekilmemiz gerekir. Aksi takdirde bu fuhuş lobileri o yollardan gelerek aileye karşı dayatmalarını sürdürecektir. Bu lobilere cür’et ve cesaret veren Fulbright sözleşmesi gibi sözleşmeler gençlerimizi sahsiyetsizlestiriyor mankurtlastiriyorr.., GreatReset çerçevesinde, CoVID sürecinde kapımıza dayanan İstanbul sözleşmesinden çok daha vahim sonuçlara sebeb olabilecek olan ve bu kez doğrudan insanı dönüştürmeyi hedef alan  TransHumanizm ve Neuralink projeleri ve bu sonuca giden 5G ve Neuralink senaryolarına karşı da yeni politikalar belirlenmelidir.

Fıtratı bozan herşey ahlakı da bozar. Onun için bu anlamda sağlık ve gıda politikalarının yeniden gözden geçirip bunların DSÖ, FAO, FDA ya da bazı lobilerin koç başı olan, Great Reset lobisinin fonladığı kuruluşların komplolarına karşı da dikkatli olmamız gerekir. Satanist, Pedefolik ve Ensest ilişkilerle malul lobilerin başımıza musallat etmeye çalıştıkları TransHumanizm Sapıklığını savunmak postmodern bir soykırım projesidir. Bu bir terör hareketidir. Bu kapsamda Great Reset sapkın  lobilerin faaliyetleri yasaklanmalı, sorumluları yargılanmalı ve bunları destekleyen toplulukların mallarına el konulmalıdır. 
Yasalar ve sözleşmeler fıtrata hukuka inancımıza uygun yerli ve millî olmalı.
İstanbul sözleşmesi'nden çekildiğimiz için 2 Temmuz Cuma günü Cuma ve şükür namazı sonrası Ayasofya camiinde ve temsilciliklerimizin bulunduğu tüm büyükşehirlerde, il ve ilçelerde  inşaallah Fiilî DUÂ sonrası tatlı ikramı yapacağız. 30 Haziran 2021

Türkiye Âile Meclisi, Türkiye Âile Birliği Paydaşları adına
Âdem Çevik
Dünya Çocuk Hakları Derneği ve İYİLİK İNSAN HAKLARI Derneği Başkanı http://t.me/TurkAileBirligi t.me/AileMeclisi

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.