DEICHMANN İZMİR...

Sektör : Ayakkabı Tarih : 4 yıl önce
Telefon : 0232 255 22 11 Faks : 0232 255 22 14
Web Sitesi : http://www.deichmann.com
Adres: Güneşli Mah. Eşrefpaşa Cad. İzmir Park AVM K:1 Konak / İzmir

Deichmann Forum Bornova AVM firmamız İzmir ili Bornova ilçesinde Ayakkabı Mağazaları alanında hizmet vermektedir.

Deichmann

1913 yılında bir dükkân ile sektöre giriş yapan Deichmann aradan geçen onlarca yılın verdiği deneyim sayesinde bünyesinde birden fazla markayı katarak günümüzde ayakkabı ihtiyacı olanlara en iyi çözümleri üretmeyi başarıyor. Türkiye’nin birçok noktasında hizmet sunan şubeleri sayesinde her kesime hitap ederek müşterilerine kolay bir şekilde ulaşmayı başarıyor. Deichmann birçok mağazanın aksine bayan, erkek ve çocuklar için ayrı ayrı ürün satışları gerçekleştirmektedir.

Deichmann Mağazalarında Satışı Yapılan Ürünler

Kadın Ayakkabıları

Deichmann kadın kategorisi içerisinde kadın ayakkabılarından bakım ürünlerine kadar hemen her türlü ürün satılmaktadır. Bu kategoride bulunan ürünlerden bazıları; ayakkabı, aksesuar, kombin, büyük numaralı ürünleri ve bakım ürünleri. Tüm bu ürünler yapılan araştırmalar sonucunda bayanların en çok tercih ettiği modeller arasından beğenilerek bir araya getirilmekte ve Deichmann mağazalarında bayanlara sunulmaktadır.

Deichmann Forum Bornova AVM

Erkek Ayakkabıları

Deichmann bayanlarda olduğu gibi erkek ürünlerinde de yine erkeklerin en çok tercih ettiği ürünleri bu kategoride bir araya getiriyor. Ayakkabı modelleri, aksesuarlar, büyük numaralı ürünler, bakım ürünleri ve diğer ürünler erkeklerin beğenisine göre bu kategoride yer almaktadır. Ayrıca bunların dışındaki erkek ürünlerini de yine bu kategoride bulabiliyorsunuz.

Çocuk Ayakkabıları

Deichmann çocuk kategorisinde çocuk ayakkabıları, çocuk aksesuarları ve çocuk bakım ürünleri yer almaktadır. Ayrıca yılın belirli dönemlerinde yapılan kampanyalar ile çocuk ürünlerinde indirimler yapılmaktadır. Deichmann ayrıca diğer markaların çocuk ürünlerini de kendi mağazalarında ve internet sitesinde satmaktadır.

Spor Ayakkabıları

Deichmann son yıllarda yaptığı anlaşmalar ile birçok büyük markanın ürünlerini mağazalarında satmaya başladı. Nike, Adidas, New Balance gibi markalar ile yapılan anlaşmalar sayesinde artık spor markalarının ürünlerini Deichmann mağazalarında bulabilirsiniz. Dünyaca ünlü spor markalarının ürünleri indirimli olarak satılmaktadır.

Deichmann Forum Bornova AVM mağazası gibi Deichmann günümüzde yüzleri aşan mağazaları ile başta AVM’lerde olmak üzere artık birçok alışveriş merkezinde ürünlerini müşterilerine sunmaktadır. Trend ürün satışları ve dünyaca ünlü markaların ürünleri ile müşterilerine büyük bir ürün seçeneği sunan Deichmann bu ürün çeşitliliğini her geçen gün artırmaya devam ediyor.