DİA Yazılım 18 Mart 2021’de çevrimiçi olarak düzenlenen İş Ortaklarını Ödüllendirdi

Şirketler için bulut altyapısıyla verimlilik, maliyet avantajı ve veri güvenliği sağlayan DİA Yazılım, 18 Mart 2021’ yılında çevrimiçi olarak gerçekleşen ödül töreniyle en başarılı olan iş ortaklarını seçti.

DİA Yazılım 18 Mart 2021’de çevrimiçi olarak düzenlenen İş Ortaklarını Ödüllendirdi
22 Mart 2021 Pazartesi 11:26

DİA Yazılım, 2020 yılının en’lerini seçti. Pazarlama, Enterprise'a Geçiş, En Çok Kampanya Satışı, En Çok Yeni DİA Üyesi Kazandıran, En Başarılı DİA Destek Ekibi, Müşteri Memnuniyeti, Yılın Enterprise Projesi, En İyi Çıkış Yapan Yeni İş Ortağı, En İyi Çıkış Yapan İş Ortağı, En Başarılı İş Ortağı - Marmara Bölge ve En Başarılı İş Ortağı Anadolu Bölge kategorilerinde en iyi iş ortaklarını seçerek, her kategoriden 2 iş ortağını ödüllendirdi.

DİA Yazılım 18 Mart 2021’de çevrimiçi olarak düzenlenen İş Ortaklarını Ödüllendirdi

18 Mart 2021 saat 16.00'da online olarak gerçekleşen etkinlikte, DİA Yazılım Genel Müdürü Suha Onay ve DİA Yazılım Satış Direktörü Kemal Palancı, 2020 yılıyla alakalı değerlendirme yaparak, 2021 yılının proje ve hedeflerinden söz etti.

DİA Yazılım 18 Mart 2021’de çevrimiçi olarak düzenlenen İş Ortaklarını Ödüllendirdi

DİA Yazılım Genel Müdürü Suha Onay, “2020'yılındaki başarıları için ödül alan tüm arkadaşlarımızı kutlarım. Ödül alamayan iş ortaklarımızı da önümüzde güzel bir 2021 yılı bekliyor.

Onların da kendilerine yatırım yaparak, DİA'ya güvenerek 2021'yılında başarılı bir yıl geçireceklerine inancım tam. 2020 yılında daha önce kimsenin yaşamadığı, deneyimlemediği şeyler yaşadık.

Dünyanın düzeni de bu pandemi süresi boyunca hızla değişmeye başladı ve değişmeye de devam edecek.  Bazılarımız bu yeni dünya düzenine daha hızlı uyum sağladı ve başarıyı hızla yakaladı.

2020’ yılını öğrendiğimiz, 2021 yılını da bu öğrendiklerimizi, uyum sağladığımız düzeni uygulayacağımız bir hedef yıl olarak değerlendirmeliyiz.

Salgını kabul dönemiyle birlikte, bulut altyapısı ile kullanılabilecek DİA gibi yazılımlar daha çok talep görmeye başladı ve bu böyle devam edecek.

Salgın geçmiş bile olsa bu alışkanlıklar artık tüm şirketlere yayılmış olacak. Her ne kadar ekonomik bir durağanlık olsa da DİA olarak yüzde 70'nin üzerinde büyüme sağladık. Bu ürünümüzün de müşteri gözünde artık çok daha fazla kabul gördüğünün bir göstergesi.”

DİA Yazılım Satış Direktörü Kemal Palancı ise;“Salgın süresince online çalışmanın değeri bir kat daha arttı.

Nisan ayı satışlar düşük olmasına rağmen sonrasında ciddi bir büyüme ile yılı kapattık. Bayilerimize yaptığımız kampanyalar gibi müşterilerimize de kampanyalar düzenliyoruz.

Rakiplerimizden bir adım öne geçmek için müşteri odaklı kampanyalar düzenliyoruz. Bir yandan marka bilinirliliğimizi arttırmak, bir yandan hedef kitlemize hızlı ve kolay ulaşmayı amaçlıyoruz. Salgından dolayı iş yapamayan sektörlerin işlerinin başına döndüğü bir yıl olacak. E-devlet dönüşümleri ise yine devam edecek.

Öncelikli hedefimiz ise E-Banka modülü. Türkiye'deki hemen hemen tüm bankalardan hesap hareketlerini alarak DİA'ya entegre eden bir modülün test aşamasındayız.

Geliştirmeleri tamamlandı. Muhtemelen bir sonraki versiyonumuzda devreye girecek. DİA bulut çözümlerini kullanan müşteri sayımız hızla artıyor. 2021 yılı çok daha güzel bir yıl olarak tamamlayacağımızı canı gönülden inanıyorum.

2020' yılında Yıldızları için 11 farklı kategoride ödül belirledik. Her kategoride 1. ve 2. yi belirleyerek toplam 22 ödül verdik.  

Kategorileri değerlendirirken titizlikle çalıştık. Örneğin Müşteri memnuniyeti ödülünü belirlerken, tüm müşterilerimize gönderdiğimiz anketlere verilen cevaplara göre alınan puanlardan yola çıkıldı.

İşte DİA’nın ödül alan iş ortakları

En iyi Pazarlama: Mavvo Bilişim, Umay Tüm Bilişim

En Çok Enterprise'a Geçiş: Ekol Yazılım, Softmobil Yazılım

En Çok Kampanya Satışı:  Armada Bilişim, Kompiturk Bilgisayar

En Çok Yeni DİA Üyesi:  Favori Bilişim, Fonetsan Teknoloji

En Başarılı DİA Destek Ekibi: Ozgan Bilişim, Armada Bilişim

En İyi Müşteri Memnuniyeti: Ozgan Bilişim, Goosoft Yazılım

Yılın Enterprise Projesi: Tepe Bilişim, 2ES Teknoloji

En İyi Çıkış Yapan Yeni İş Ortağı: Fonetsan Teknoloji, Favori Bilişim

En İyi Çıkış Yapan İş Ortağı: Raca Teknoloji, Rota Yazılım

En Başarılı İş Ortağı - Marmara Bölge: Gümrah Bilgisayar, Kompiturk Bilgisayar

En Başarılı İş Ortağı - Anadolu Bölge: Armada Bilişim,Tepe Bilişim

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.