EGE HABERLERİ HABERLERİ
Hafta sonu mesai Kemalpaşa da devam.....
20 Ekim 2018, 16:11 0
Hafta sonu mesai Kemalpaşa da devam.....
Her fırsatta halkla bir araya gelerek, talepleri yerinde dinleyen Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu, hafta sonu mesaisinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.
Denizli’de vahşet! Aç bırakıp öldürdükten sonra çukura atıp yaktılar…
20 Ekim 2018, 15:55 0
Denizli’de vahşet! Aç bırakıp öldürdükten sonra çukura atıp yaktılar…
Denizli’de bir çiftlikte sahipleri tarafından bakılamayan yaklaşık 150 keçi telef oldu. Sahiplerinin hiç uğramadığı işletmede işçilerin de açlıktan her geçen gün telef olan keçileri bir çukura atarak yaktığı iddia edildi.
Emin'in acı sonu
20 Ekim 2018, 13:27 0
Emin'in acı sonu
Aydın'ın Nazilli ilçesindeki bir aydınlatma direğine çarpan motosikleti kullanan Emin Bilgin (18) öldü, arkadaşı Emrah Kuzuoğlu ise ağır yaralandı. Sürücü Bilgin’in ehliyetinin olmadığı ve kask takmadığı öğrenildi.
İnanılmaz ama gerçek!
20 Ekim 2018, 13:26 0
İnanılmaz ama gerçek!
Kendi böbrekleri işlevini yitirince önce annesi ardından babasından organ alan ancak yeniden rahatsızlanan Kenan Kılıç'a bu kez eşinin böbreği karın boşluğuna nakledildi.
Metropolis'e Kaya gibi destek
20 Ekim 2018, 11:55 0
Metropolis'e Kaya gibi destek
İzmir'in Torbalı ilçesi sınırlarında, Yeniköy ve Özbey mahalleleri arasında bir tepenin üzerinde yer alan ve "Ana Tanrıça Kenti" anlamına gelen Metropolis Antik Kenti'nde kazı çalışmaları devam ediyor. Antik Kent içerisinde sürdürülen arkeolojik araştırma ve kazıların 28. yılına girdiğini belirten AK Parti MKYK Üyesi ve İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, Metropolis'te ve çevresinde yürütülen çalışmalarla yeni keşiflerin yapılmasını beklediklerini söyledi.
Bu merkezlerde engel yok
20 Ekim 2018, 11:53 0
Bu merkezlerde engel yok
Buca Belediyesi, ‘Herkes için Erişilebilir bir Buca’ ilkesiyle yürüttüğü çalışmalarını Kırmızı Bayraklarla taçlandırdı. Engelli bireylerin erişimine uygun ‘Engelsiz bir Buca’ yaratmayı hedefleyen Belediye, ana hizmet binasının ardından 4 büyük merkezindeki düzenlemelerini tamamlayarak gönderinde Engelsiz İzmir bayrağını dalgalandırma onurunu kazandı. Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, Engelsiz İzmir bayrağını gururla göndere çekti
Yapacak daha çok işimiz var
20 Ekim 2018, 11:43 0
Yapacak daha çok işimiz var
Muhtarlar Günü’nde 16 muhtarlarla kahvaltıda bir araya gelen Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol, “Siz muhtarlarımızın desteğiyle, ortak akıl, katılımcı yönetim anlayışıyla Gaziemir’e çağ atlattık. Ancak kentimiz için yapacak daha çok işimiz var” diye konuştu
PARTİMİZİN KADIN POLİTİKALARINI GÜÇLENDİRMEK ADINA ADAYIM
20 Ekim 2018, 11:40 0
PARTİMİZİN KADIN POLİTİKALARINI GÜÇLENDİRMEK ADINA ADAYIM
CHP Foça Belediye Başkan Aday Adaylığı dosyasını teslim eden isimlerden biri olan Foçalı iş insanı Saniye Bora Fıçı, kadın aday vurgusu yaptı: “İzmir gibi nadide bir şehrin ilçelerinden bazılarının kadın adaylarla güçlendirilerek partimizin en iyi şekilde temsil edileceğine olan inancım tamdır” dedi.
Belediye otobüsü ile ticari araç kaza yaptı
19 Ekim 2018, 23:25 0
Belediye otobüsü ile ticari araç kaza yaptı
İzmir'in Çiğli ilçesinde feci trafik kazası! Çiğli Atatürk Organize Sanayi Bölgesinde belediye otobüsü ile hafif ticari aracın çarpışması sonucu 1 kişi hayatını kaybetti
Bayındır Belediye Başkanı Dr. Ufuk Sesli Adaylık İçin Dosyasını Teslim Etti
19 Ekim 2018, 23:21 0
Bayındır Belediye Başkanı Dr. Ufuk Sesli Adaylık İçin Dosyasını Teslim Etti
Bayındır Belediye Başkanı Dr. Ufuk Sesli yaklaşan 2019 yerel seçimlerinde  belediye başkanlığı aday adaylığı için dosyasını CHP Bayındır İlçe Başkanlığı’na teslim etti. Sesli’yi başta ailesi, Bayındırlılar, çalışma arkadaşları, meclis üyeleri ve partililer yalnız bırakmadı. Kalabalık bir grup ile İlçe başkanlığı önüne gelen Sesli, davul zurna ve sloganlar eşliğinde binaya girerek dosyasını İlçe Başkanı Hasan Dülger’e teslim etti. Sesli, daha sonra dışarı çıkarak ilçe başkanlığı önünde bekleyen kalabalığa bir konuşma yaptı. Sesli konuşmasında şunları söyledi: “Sevgili dostlar, sevgili Bayındırlılar, sevgili yol arkadaşlarım, sevgili partililerim, yoldaşlarım hepiniz hoş geldiniz, şeref verdiniz.